Lokaty Terminowe

Bezpieczne inwestowanie pieniędzy w lokaty - Tylko z NAMI!

Najlepsze lokaty bankowe

Szukasz najlepszej lokaty ? Zapoznaj się z informacjami na co zwrócić uwagę przy wyborze lokat

Obecnie na rynku pojawiło się bardzo dużo ciekawych lokat bankowych. Banki rywalizują o klientów i prześcigają się w ofertach oprocentowania lokat. Należy jednak pamiętać, że często podawane w ogłoszeniach i reklamach oprocentowanie lokat bankowych różni się oprocentowania realnego.

Lokaty bankowe różnią się zarówno oprocentowaniem, jak również sposobem naliczania odsetek, kapitalizacją i możliwością wycofania wkładu przed zadeklarowanym terminem. Lokata o identycznym oprocentowaniu może dlatego dać inną kwotę odsetek na zakończenie inwestycji.

Co warto wiedzieć zanim założy się lokatę?

Wkładając pieniądze na lokatę należy zwrócić uwagę zarówno na wysokość oprocentowania, czy jest ono stałe czy zmienne oraz na sposób kapitalizacji odsetek. Zazwyczaj im częściej następuje kapitalizacja, tym lepiej dla inwestującego. Wtedy odsetki inwestujący otrzymuje i mogą one zacząć również pomnażać kapitał, co w efekcie daje wyższy zwrot z inwestycji niż w przypadku gdy lokata nie ma częstych kapitalizacji. Ważne jest również to, iż przy krótkich okresach lokaty pieniądze są łatwo dostępne.

Oprocentowanie lokat często jest jedynym czynnikiem branym pod uwagę przez osoby chcące bezpiecznie zainwestować pieniądze. Warto jednak poznać więcej szczegółów o lokacie, gdyż często się zdarza iż lokata najwyżej oprocentowana nie jest wcale najlepszym wyborem jeśli chodzi o wybór najkorzystniejszej lokaty.

Wyślij wniosek kontaktowy online do doradcy inwestycyjnego Expandera.
Doradca za darmo pomorze wybrać najlepszą lokatę !

Szybkie, wygodne i efektywne lokowanie oszczędności w dobrym banku.

Expander
  • Jesienna lokata bankowa
  • Oprocentowanie 5,5%
  • Lokata bez dodatkowych produktów.

Wykorzystaj okazję - wyślij wniosek kontaktowy przez internet właśnie teraz.

Kategorie tematyczne

Ostatnie odpowiedzi

Newsletter

Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter!

Ankieta

Szukasz w portalu :